Home/Outdoor Light Fixtures/LED Outdoor Light Fixtures/WH #LWP30FHZ/850 30W LED Half Size Horizontal Wall Pack
WH #LWP30FHZ/850 30W LED Half Size Horizontal Wall Pack
[PDF Spec Sheet]
[IES File 120V]
[IES File 277V]